17:52
המוזיאון פתוח עכשיו ועד השעה 18:00
הדפסהשיתוף

שימו לב לשעות הפתיחה!
המוזיאון יהיה פתוח בשעות 18-10 בימים ג', ד', ה', שבת וב' (4, 5, 6,  8, ו-10 בדצמבר 2018). ביום ו', 7 בדצמבר 2018, המוזיאון יהיה פתוח בשעות 14-10.

גם בחנוכה יוצאים למסע התקרבות אל הטבע בתערוכות המוזיאון. כל תערוכה מציעה התבוננות וחוויה יוצאות דופן על החיים והטבע סביבנו. תערוכות המוזיאון כוללות אלפי פריטים מאוספי הטבע הלאומיים שנצברו באוניברסיטת תל אביב לאורך עשרות שנים, מקצתם נדירים.
תערוכת החוצות "קשת צבעי הים" בשיתוף מוזיאון הטבע של פאריס, מציגה צילומים של 40 צלמים מישראל ומצרפת הלוקחים אתכם לצלילה עמוקה ללב שוניות האלמוגים של ישראל וצרפת.
בגלריות הלימודיות תפגשו את המדריכים שלנו ב"מפגש חי" שיציגו מדי יום החל ב11:30 בחירות מפתיעות ומעניינות מתוך אוספי הטבע. הכניסה למפגשים על בסיס מקום פנוי. באודיטוריום יוצגו סרטונים קצרים המשלבים צילומי טבע עם אנימציה על עולמם הקסום של פרוקי הרגליים. הפעילויות כלולות במחיר הכניסה למוזיאון.

מיוחד בחנוכה: ביקור משולב במוזיאון וסיור מודרך בגן הבוטני הסמוך.
מדי יום יוצעו סיורים בשעות 11 ו-13. מספר המקומות מוגבל, יש להזמין כרטיסים לשעת הסיור המבוקשת. הכרטיס כולל גם את מחיר הכניסה למוזיאון. *קיום כל סיור תלוי בתנאי מזג אוויר מתאימים.

להזמנת כרטיסים 

 

יעניין אותך גם

כל הזכויות שמורות למוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z
Silence is Golden